Przedsiębiorstwo budowlane Housebud powstało w 2015 roku na bazie wieloletniego doświadczenia oraz pasji do budownictwa. W pierwszych latach działalności koncentrowaliśmy się przede wszystkim na pracach brukarskich dla osób prywatnych, jak również dla małych przedsiębiorstw. Zdobywane doświadczenie sprzyjało jednak szybkiemu rozwojowi naszej firmy.

Rok 2016 był przełomowy dla naszego przedsiębiorstwa.
Zakres naszej działalności zwiększył się o świadczenie usług związanych z wykończeniem wnętrz jak również budową domów od podstaw. Na przełomie roku został otwarty nowy skład z materiałami sypkimi, a następnie poszerzyliśmy działalność o transport samochodami samowyładowczymi (3,5 t-26,5t), transport HDS, jak również usługi koparką dla osób prywatnych.

Doświadczenie w branży, duże zaplecze techniczne oraz inwestycja w najnowszy sprzęt pozwala nam sprawnie realizować powierzone nam zadania.
Bardzo dobrze wykwalifikowana kadra daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.